Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet a gta-ba saját mp3...

Hogy lehet a gta-ba saját mp3 zenét tenni? Vice city Lent kép

Figyelt kérdés

[link] <- a mappába tettem zenét, de nem tudok megcsinálni, hogy menjen a játékba is, mikor vezetem a kocsit. Lehet ezért, mer a játékot a netrőlszedtem, és összesen 300 Mb volt a letöltött tartalom, azért mert az egész rádió ki van törölve, vagyis nincs semmilyen rádió... De halottam hogy lehet beletenni mp3-at is... Aki tud segítsen, hogy hogy kell feltölteni a zenét vagy mit:)

köszi


2009. aug. 12. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
A Vice City mappáján belül az mp3 mappába bemásolod az mp3 fájlokat, más formátumot tudtommal nem ismer fel. A másik az lehet, hogy a rippelt verzió nem kezd vele semmit, vedd meg eredetiben, 1500 Ft-ba nem halsz bele.
2009. aug. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Meg is venném, csak az a baj, hogy mifelénk nem árulnak ilyet.. Nyíregyre meg nem engednek be, Újfehértón lakom... Itt nincs ilyen

sajnos...:(

2009. aug. 12. 13:01
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
Akkor szerezd be torrenten keresztül, szigorúan magáncélra! Vagy használtan vásárold meg. Másik lehetőség az, hogy megnyitsz egy médialejátszót, és azon elindítod a zenét, és közben játszol a Vice City-vel. Így hallod játék közben.
2009. aug. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Oké. Tudsz adni esetleg egy linket? Mivel torrent-et sose használok, azt se tom hogy hol kell keresni.

AKi segít, az köszi:)

2009. aug. 12. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!