Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows8-ra nem jogtiszta office?

Windows8-ra nem jogtiszta office?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma vásároltam magamnak egy laptopot, eredetileg windows8-al ellátva. Sony termékről van szó, formatálnom és újratelepítenem tilos, mert azzal elvész a garancia - legalábbis a boltban (media markt) ezt mondta az eladó. Nos, nekem nincsen 400 dollárom a jogtiszta office-ra, viszont évek óta megvan egy olyan verziója, aminél ki lehet iktatni az aktiválást. Eddig ezt használtam windows 7-re.


Csakhogy most félek tőle, hogy ha Microsoft esetleg a messzi távolból belepiszkálgat a gépembe, akkor esetleg bannolja a win8 licenszemet - és ezzel tönkreteszi a garanciámat - ha ráakad a tapogatója a tört office programra.


Érdekelne erről a szakik véleménye. Vajon lehet megoldás erre a problémára, vagy kezdjek el spórolni egy jogtiszta office-ra?


Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!


2012. nov. 4. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy 400 dollár lenne a jogtiszta Office, de most nem nézek utána.

Pont ma raktam fel warezolt Office 2007-et a Win8-amra, nem okozott gondot és később sem fog.

2012. nov. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tabaki ***** válasza:

Miért nem használsz OpenOfficet, LibreOfficet, vagy Ashampoo Officet, egyik se fut 8-on? Akkor nincs más megoldás, mint rettegni, illetve a garast élire rakva összegyűjteni a 400 dollárt.

Kár, pedig milyen jó lett volna jogtiszta ingyenszoftverrel megúszni...

2012. nov. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tabaki ***** válasza:
! Bocs, az Ashampoo csak shareware.
2012. nov. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Most néztem, Office 2010 Home kiadás 1 gépre 120 euró, ami 150 dollár. Ez közel sincs a 400-hoz, de még a felétől is messze van.

Bár ez a 30000+ forint még mindig sok egy szoftverre, hiába volt munka vele, ezért csak kevesen fognak pénzt kiadni, de ahogy előző is írta: vannak ingyenes alternatívák, amik nagyjából semmivel sem tudnak kevesebbet.

2012. nov. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!