Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik egyetlen...

Gkl kérdése:

Miért nem működik egyetlen játékom se windows 8 -on?

Figyelt kérdés

Hello!

Nekem egy windows 7 -em volt. Mígnem egyik nap arra kaptam fejem, hogy feltelepítem a windows 8 -at(Hozzátenném, hogy torrentről, ha ez számít valamit.). Windows 7 -en, működött minden pc játékom, míg ezek a windows 8 -on nem működnek mindegyik egy, egy sajátos hibaüzenettel kilép. Nem tudom számít-e az, hogy a "Windows.old" mappába vannak a játékok. Van olyan játék amit elindul, de borzalmas grafikával, szaggatva. Leírom a gépem tulajdonságait, meg azokat a játékokat amik nem mennek(Remélem ez segíthet.)

Gépem:

Processzor: AMD Athlon(tm) || Dual-Core M300 2.00GHz

RAM: 3 GB

Rendszer: 64 bites op.rendszer, x86-alapu processzor

Videokártya: ATI Mobility Radeon HD 4500 Series

Játékok(Amik nem indulnak el.):

Microsoft Train Simulator - MSTS

Cities in Motion

Grand Theft Auto 4 - GTA 4

OpenBVE(Ez elindul szaggatva és akadozva igaz, de működik jácchatatlanul.)

The Sims 3

Stb.

Én szeretném, ha ezek a játékok működnének windows 8 alatt, de ha nincs megoldás akkor vissza kell térnem a windows 7 -re(Ha ezt kell választanom akkor tudnátok segíteni abban, hogy hogyan tudom visszaállítani windows 7 -re a gépem? KÖSZÖNÖM.). Remélem érthető voltam és tudtok segíteni. VÁLASZOTOKAT KÖSZÖNÖM (És kérlek a sok hülye választól kíméljetek. Köszönöm.)



2012. nov. 4. 19:05
 1/6 Komplikato ***** válasza:

"Nem tudom számít-e az, hogy a "Windows.old" mappába vannak a játékok."


Ja, hogy fel sincsenek telepítve? Jézusom.

2012. nov. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Na igen. A windows.old mappában az előző oprendszerre telepített játékok vannak. Azért nem működnek. Szépen töröld az old mappát - úgy is sok helyet foglal - majd installáld szépen fel az összes játékot WIN8 alá is...
2012. nov. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 frencsy válasza:
Ha még úgy sem indul, akkor jobb egérgomb a játék exére, tulajdonságok, kompatibilitás, indítás xp, vagy bármi alatt...és rendszergazda pipa is be!! :-)
2012. nov. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mindegyiket telepítsd újra, a GTA4 pl még telepít egy csomó más mindent pluszba a játék mellé. Gondolok is pl a gmaes for live-ra, amit külön le kell szedjél a netről, mert alapból azt nem fogja telepíteni, mivel az csak win7re volt jó és win8ra már újabb kell. Onnan tudom, hogy megvan nekem is a GTA4 és anélkül nekem pl nem indul el.
2012. nov. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

szia ha a gta IV-t akarod elindítani akkor anyit kel tened hogy letöltöd a games for windows live-ot.még bejelentkezni se kel csak legyen fel telepítve és akkor a játék menni fog.

nekem is ez volt a baja és megy.:)

2014. jún. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 nyarierik123 válasza:
Nekem is ez volt a gondom, de rájöttem hogy miért nem megy sok játék. A videókártyán nincs OpenGl. Tölts le egy új illesztőprogramot az AMD.Com-ról. (csak mert nekem is pontosan ez a videókártyám)
2016. ápr. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!