Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az androidos pou játékot...

Zsákos Bilbó kérdése:

Az androidos pou játékot lehetne valahogy pc-n is játszani?

Figyelt kérdés

2012. nov. 2. 18:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elvileg lehet Fészbukon, vagy ha nagyon HC vagy akkor leszedsz egy Android emulátort... szóval te nézd meg facebookon.
2012. nov. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 asdexed válasza:
Android emulátoral igen lehetne de pl amikor ugrálsz fel fele akkor a monitort döntögeted ?
2012. nov. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát ha a monitorodban van giroszkóp akkor igen, feltételezem az emulátor fejlesztők gondoltak erre is, lehet valami gombokkal, vagy az egérrel kell helyettesíteni.
2012. nov. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
azért kéne mert pénz takarok hackelni...és mivel telón nemsikerült ezért kéne gépre....sikerült egy amulátort leszedni működik is de nem tudom belerakni a pou-t
2012. nov. 12. 20:31
 5/12 LDoff válasza:

ha csalni akarsz, akkor töltsd le inkább a GameCHI-t,

persze elötte ki kell rootolni a telefonodat, mert csak akkor tudod megnyitni, utána már gyerekjáték bármit átírni a játékban ;)

2012. nov. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 LDoff válasza:
elrontottam, GameCIH :D
2012. nov. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
megvan a gameCIH ....de igen.. az a baj hogy ki kell hozzá rootolni a telót... rohadt jólenne a gamecih de.......nincsroot:s
2012. nov. 18. 16:41
 8/12 anonim válasza:

[link]

Ezt próbáld ki

2012. dec. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Aza baj hogy én letöltöttem ezt a Bluestacks-ot és amikor telepítettem ezt atta ki: failed to install bluestack
2013. jan. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
igen nekem is ez irta ki
2013. febr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!