Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8 telepítés végén...

Windows 8 telepítés végén lefagy. Miért? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Többféle telepítőt is próbáltam, MSDN-es 64 bites verziók, de mindnél telepítés vége fele teljesen lefagyott, egér sem mozdult, billentyűzet leütésre sem reagált, akár DVDről, akár Pendriveról telepítettem. A beépített speaker is elkezdett sípolni egyszer. A gépemen (Core2duo E7400 proci, 4 GB DDR2 RAM, ASUS GeForce 210 VGA, ASUS P5QL Pro alaplap) Xp, Win7, sőt a "hírhedt" Vista is jól fut, ráadásul a Win8 virtuális gép alatt (VMware) szintén gond nélkül ment. Kétféle merevlemezt is próbáltam, mindkettőnél ugyanúgy lefagy, tehát nem azzal lehet a gond. Floppy meghajtót is kiiktattam, hátha az akasztja ki, de az sem segített. A sikertelelen telepítés után újraindítva a gépet, a fent lévő - elvileg - érintetlen rendszer először nagyon lassan indul el, a merevlemezek meg sokáig dolgoznak mintha futna a scandisk. Mi lehet a gond?

2012. nov. 2. 14:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!