Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a probléma Minecraftban?

Mi lehet a probléma Minecraftban?

Figyelt kérdés
Mikor szerveren játszom gyakran előfordul az, hogy nem tudom felvenni a kiütött blockokat pedig van hely az inventoriban, valamit gyakran pl kiütök csákánnyal egy kőblockot és az nem adja ki a kis blockot amit felvehetnék, és ilyenkor egy idő után visszadob van mikor 1 perccel előbbre és kezdhetem előröl...ez mi miatt van ? És a szerver vagy az én kliensemmel van a baj ?
2012. nov. 2. 13:17
 1/4 Sipos Csanád ***** válasza:
Ez csak egy egyszerű lagg!!
2012. nov. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De minek ? Az én gépem/kliensem laggol vagy a szeró mert nem igzán értünk ebben egyet az Adminnal....
2012. nov. 2. 13:27
 3/4 Sipos Csanád ***** válasza:
Lassú a neted vagy szeró laggol.
2012. nov. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Háth a netem az tuti nem lassú. De az admin meg állítja, hogy a szeró az nem laggol ( közbe másnak is ez van ), kéne valami kézenfoghatü dolog...nem tudna valaki linkelni egy oldalt ahol foglalkoznak a különféle MC problémákkal ?
2012. nov. 2. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!