Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen játék a Lock On:...

Milyen játék a Lock On: Modern Air Combat? Ha játszott már vele valaki kérem részletesen írja le

Figyelt kérdés
Én nem tudom,hogy megszerezzem-e a lock on-t és ebben tudnátok segíteni.
2009. aug. 11. 16:54
 1/5 anonim válasza:

Itt mindent megtudhatsz róla.


[link]

2009. aug. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Bocs, ez a jó link:


[link]

2009. aug. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oks. Köszi.
2009. aug. 11. 17:20
 4/5 A kérdező kommentje:
Elmondod,hogy milyen játék a lock on, mert abból a linkből amit adtál nem értettem sok mindent.
2009. aug. 11. 17:23
 5/5 anonim válasza:

Ha nem érteted ami ott van, akkor lehet, hogy nem ez az a szimulátor amire vágysz.


Egy Katonai repülőgép szimulátor szoftver.

Az egyik legjobb, ami jól modellezi az avionikát, és a repülési profilokat, modelleket, és részben az időjárást.

Pont ez miatt nem könnyű használni, sokat kell olvasni a kézikönyvet, és még abban sincs benne minden.

Hátránya, hogy van benne sok bug. Van hozzá kiegészítő javítás, ami sokat javított rajta.

A megadott linken vannak azok a felhasználok, akik évek óta ezzel a szoftverrel „virtuálisan” repülnek, légiharcot, és bevetéseket végeznek.

Ha komolyan érdekel a katonai repülés, és azt szeretnéd szimuláltan átélni, akkor ahhoz jelenleg ez a legjobb szoftver(a kiegészitökel). Ha csak mókázni kell, akkor felejtős, és túl bonyolult is.

2009. aug. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!