Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb játék pc-én...

Melyik a legjobb játék pc-én és miért? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Kérlek ne mondjatok 18+ és ha lehet akkor 16+-se. A 12+ meg alatta az jöhet. Amúgy ezt a kérdést azért kérdezem, mert szeretnék egy normális játékot.
2009. aug. 11. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Sims2, Black and white 1.
2009. aug. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a Track Mania United Forever de azt meg kell venni ezért a free verzió amit a www.trackmania.hu-ról letudsz tölteni az a Track Mania Nations Forever nézd meg youtube-on. Az NFS ( Need For Speed) játékok igaz nem valami újak de azok is nagyon jók. ( Ha vicceset és magyart akarsz akkor a Pokoli Szomszédok 1,2,3-at ajánlom neked. Írhatsz privátot a tapasztalataidról.
2009. aug. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Még két kérdés: Hol lehet beszerezni a black and white 1-et? és a Pokoli Szomszédok az miről szól és tényleg jó?
2009. aug. 11. 16:58
 4/6 anonim ***** válasza:
GTA III., Vice City, Liberty City Stories, Call of Duty, MOHAA. DE nem értem mi a baj a 16+, meg 18+-as játékkal? Én már 8 évesen GTA-ztam. :)
2009. aug. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pokoli szomszedok is tenyleg jo. (amugy az szomszedidegesitos kontosbe bujtatott ugyessegi-logikai)

Black & white 1 re meg jelenleg csak illegalis forrasokat tudnak, mert nem gondolom hogy lenne meg magyar forgalmazo. :/

2009. aug. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Freedom Fighters, szerintem ez a legjobb, legalábbis sztori szempontjából.
2009. aug. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!