Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom frissíteni a...

PajtiKGO kérdése:

Hogyan tudom frissíteni a Microsoft Security Essential-t?

Figyelt kérdés
Most lett újratelepítve a számítógépem így nincs rajta semmi csak az alap programok. A víruskereső felrakása után egyből megkezdődött a víruskeresés, majd felajánlotta a frissítést,melyet többször megcsináltam, de a nem sikerült. Ugyan úgy narancssárga színű maradt felkiáltójellel az elején, ami azt jelenti nincs megfelelő frissítés, így nem védett a számítógép. Honnan szedjek le ehhez frissítést, esetleg a programot honnan szedhetem le.
2012. okt. 31. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Végezz kézi ellenőrzést, és elvileg "BEZÖLDÜL" majd.
2012. okt. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy rámentem a gyors és a részletes ellenőrzésre, de azt hozza be:Vírus-és kémprogram difinicíós fájlok állapota - ELAVULT. Itt felajánlja az frissítést és amikor rámegyek ugyan ezt az ablakot hozza be. :(
2012. okt. 31. 12:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán ez segít: [link]
2012. okt. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a linket ezt már én is ismertem, de azért megcsináltam még egyszer. A frissítés ismételten nem vezetett eredményre, ugyan úgy ELAVULT-ként kezeli a MSE-t. Mit csinálhatnék még? A számítógéppel lehet a baj? Pedig két hónapja vettem a laptopot.
2012. okt. 31. 13:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen ragaszkodsz az MSE-hoz ?

A napokban a lenti oldalról szedtem le egy ismerősöm gépére, és egy kézi ellenőrzést követően azonnal aktív lett. A gépednek nincs baja, az fix. Nagyos sokan javasolják itt ezen az oldalon az AVG vírusvédelmet. Én még nem próbáltam, de rengeteg pozitív véleményt hallok róla. Ingyenes, és nem próbaidős.

Innen böngéssz. [link]

Amennyiben akár újat próbálsz ki, vagy újratelepítenéd, a MSE-t, ne feledd törölni az előzőt, nehogy összeakadjanak. De ezt gondolom, pontosan tudod.

Sok sikert.

2012. okt. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Meg van a megoldás, ha valakinek ilyen problémája lenne amilyen most nekem akkor TE is fogod tudni mi a megoldás. Igaz a te javaslatodra feltelepített AVG segített. Amikor felraktam és frissítettem az SVG-t ugyan azt írta ki mint a MSE. Nem védett, frissítsen... . De az AVG kiírta azt a hibát is, hogy a rendszer idő nincs beállítva megfelelően. Mivel a BIOS-ba egy hónappal előrébb járt az idő így azt beállítottam, és már az MSE is tökéletesen működik. Köszönöm az eddigi segítséged!!! :)
2012. okt. 31. 15:18
 7/7 anonim ***** válasza:
És tényleg. Valamikor már mintha hallottam volna ezt a hibajelenséget, de nem jutott eszembe. Tanulságos. Köszi.
2012. okt. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!