Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nincs felül elhelyezett...

Miért nincs felül elhelyezett fülek opció a firefoxomban?

Figyelt kérdés
Más gépén van.

2012. okt. 29. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Firefox fül lenyit beállítások és pipa ki a menüsort
2012. okt. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem segített, az eszközök menüben nincs benne az opció amit kérdeztem.
2012. okt. 29. 18:56
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha egy kicsit konkrétabban fogalmaznál.Talán a böngésző eszköztárra gondolsz?

Fülek alatt kiegészítőket értesz?....

2012. okt. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
megtaláltam about:configban a browser.tabs.on.top-ot átállítottam false-ra. azért köszi a válaszokat :D
2012. okt. 29. 19:11
 5/11 anonim válasza:
Kérdezőnek köszi, régóta keresem a megoldást.
2013. jan. 22. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát igen.

Ezért nem értettük meg egymást.Nem is értem hogy miért nem használtok magyar nyelvű firefox-ot és akkor egyértelmű lenne az eszköztár-menüsor és hasonló fogalmak.

2013. jan. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Kérdezőnek én is nagyon köszönöm. Ritkahosszú idegrohamtól kímélt meg a kérdéssel és válasszal, most, hogy már én is így jártam a saját gépemmel is.


A kedves válaszolónak pedig üzenném, hogy a felül elhelyezett fülek az egy opció volt a régi firefoxokban, és a config menü magyar firefox esetén is angolul van.

2013. szept. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 csacsi2 ***** válasza:

Tudom, hogy már érkezett válasz, csak érdekességnek (ami szintén egy megoldás egy másik elállítódott beállításra):

browser.tabs.closeButtons

értékei:

0

Jelenítse meg a Bezárás gombot csak az aktív fülön

1

alapértelmezett, megjelenik az összes fülön

2

Nincsenek bezárás gombok

3

A lapok sor legvégén (jobbra) jelenik meg 1 bezárás gomb, ami az aktív fület zárja.

2013. szept. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nahát?!?!

Érdeklődve olvastam a pro és kontrát de egyet nem értek.

A firefox összes dolgát végigtúrtam hogy angol nyelvű opciót vagy szót találjak benne de nem sikerült,mindene magyar.Régebben én is jártam úgy hogy egy angol firefoxot magyarítottam és sok minden angol maradt.

Egyetértek a hozzászóláshoz miszerint használj magyar firefoxot. [link]

2013. szept. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A kérdezőnek köszi szépen! Cserébe had ajánljak én is valamit. Ha másokat is idegesít ez az új szines-szagos, de nem kézreálló kinézet, akkor érdemes kipróbálni a régi, FF 2.0 témát: [link] . Utána már csak a gombokat kell egy "jobb gomb - Testreszabás..."-sal bal szélre egymás mellé hozni, és kész. Én most raktam fel FF26-ra, és jól működik.
2014. jan. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!