Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Assassin's Creed 3-t ha...

Assassin's Creed 3-t ha megveszem jobb lesz?

Figyelt kérdés
Ugyértem hogy jobban fut mintha crackelném vannak hibák például laggok meg ilyenek most a revelationst-t tolom 2.-ra es jol megy fullba siman minden csak vannak hirtelen mozdulatok mikor elrántom az egeret de nem csak akkor máskor is mászkáláskor sokx ugy kcsiket laggol ha megállok és körbenézek akkor szépen megy nagyon szóval ha eredeti lenne a játék akkor nem lennének ilyenek?Szóval érdemes megvenni?Mert ha igy van akkor megveszem az AC3-t soha életemben nem vettem semmilyen játékot de az AC3 megérdemelné:)

2012. okt. 28. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze.
2012. okt. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
talán patchelés szempontjából megéri nem kell megvárni amíg írnak az uj patchez egy uj cracket , mindig naprakész játékot kapsz
2012. okt. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
akk sztem megveszem:) mert idegesito a lagg de amugy is legalabb tudok menni hálóba:P
2012. okt. 28. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!