Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért szokott lefagyni a...

Miért szokott lefagyni a GTA4? /többi lent/

Figyelt kérdés
Először is! Nem eredeti! De miért fagy le akkor, amikor egy taxiban ülök? Ülök a taxiban, megyek az úti cél felé, és egyszer csak megáll a kép, és a zene is. És lefagy. Miért? A taxizás alatt azt értem, amikor nem vezetek, csak utazok. Fent van az 1.0.7.0-s patch is. Azt hiszem a Razoros, de nem vagyok benne biztos.

2012. okt. 28. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálam ez sosem jelentett problémát. Lehet egy hibás cracked van hozzá vagy alapból játékhiba, vagy a géped gyenge hozzá. Én gépem is gyenge a gta4 hez alacsony grafikán tolom kis akadás van de viszont sosem fagyott még le nekem!
2012. okt. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A gépem az nem gyenge a GTA4hez, és ezt onnét tudom, hogy közepesen grafikán van kb. 40-50fps-em. Azt viszont eltudom képzelni, hogy a crack vagy a patch hibás. (A gépem: Intel Core i5 3.20GHz, 4GB DDR3 1333MHz RAM, GTX550 Ti videó kártya)
2012. okt. 28. 14:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!