Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan Telepíthető a windows...

Hogyan Telepíthető a windows 7 xp-re?

Figyelt kérdés

arra lennék kíváncsi, ha xp van a gépen, és telepítenék win7-et, akkor megmaradhat az xp is?

hallottam olyat, h csinál a win 7 valami olyat, amivel ki lehet választani,h melyik oprendszert akarom indítani.

ugyan arra a partícióra lehet telepíteni?


2009. aug. 9. 22:36
 1/5 wheeler ***** válasza:
100%
Bármilyen operációs rendszer mellé telepíthetsz bármilyen operációs rendszert. Amikor bekapcsolod a géped, akkor nem fog egyből betölteni az XP, mint eddig, hanem elő fog jönni egy rendszerválasztó menü. Itt tudod kiválasztani, hogy melyik operációs rendszert szeretnéd elindítani. Az én gépemen is van egy Linux, egy XP, meg egy Windows 7. Azt viszont nem ajánlom, hogy egy partícióra telepítsd a különböző op. rendszereket. Mindegyiknek csinálj egy kis elkülönített részt, ahol nyugodtan működhet :).
2009. aug. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szoval ! Ha az előző válaszólónak 3 op rendszere van az azt jelenti hogy 3 féle particiója van! Ahhoz hogy több partíciót tudj csinálni tölts le egy progit pl : EASUS PARTITION MANAGER vagy stb... Sok szerencsét! :)
2009. aug. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 wheeler ***** válasza:
Mert én nem ezt mondtam :D. Na jó, te mondtál programot is :D.
2009. aug. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

tudod particiót csinálni egyedül is, sőt telepíteni is.

arra vagyok kíváncsi, h a win7 esetében hogyan van.

2009. aug. 10. 07:20
 5/5 anonim ***** válasza:

NEM lehet ugyanarra a partícióra telepíteni win7-et ahol az XP van.

És IGEN létrehoz egy indító menüt a win7 amivel kiválaszthatod, hogy melyik oprendszert akarod elindítani.

2009. aug. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!