Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Pharaoh PC játék. Dept?

Pharaoh PC játék. Dept?

Figyelt kérdés
A Pharaoh nevű PC játékban hogyan lehet kilábalni az adósságból? Én sajnos emiatt nem tudom sosem felépíteni a mastabát, mert nincs pénz elég kőre a sok adósság miatt...

2012. okt. 24. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Pharaoh! Régi szép idők! Csúcs az a játék!

Naszóval... Először a nagy térképen meg kell nézni mire van kereslet a többi városban. Aztán kereskedelmi útvonalakat kell létrehozni, csak fokozatosan, nem egyszerre mindet. Figyelembe kell venni, hogy az adott pályán mit lehet termelni!! Kereskedelmi állomást (vagy hogy hívták)kell építeni,ahol gyűlik az eladni kívánt termék(itt be kell állítani hogy a lakosok ne használják fel), s máris jönnek a karavánok, veszik a cuccot, dől a lé! Ha már elég van, akkor jöhet a masztaba!

2012. okt. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jaj, értem... XD Én eddig az egész útvonal-hálózatot kiépítettem rögtön, szóval ezért ment el az összes pénz.. XD A Bazárban kell beállítani, hogy mit használjanak fel? Vagy hol?
2012. okt. 25. 10:38
 3/3 anonim ***** válasza:

12 éve játszottam vele!

De ha igaz arra az épületre kell kattintani, ahol gyűlik az áru (egy udvar kis házzal a sarokban), ott kell lenni egy kapcsolónak, ami azt állítja be, hogy az emberek használják fel, vagy tartalékolja.

2012. okt. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!