Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Küldenétek nekem linket -->...

Küldenétek nekem linket --> MSI k9b6sgm-v alaplap hálózati kártya driver-ről? Mert én bárhol kerestem nem találtam

Figyelt kérdés
Sajnos Vistát kell használnom mert egyszerűen XPnél nem tudtam felrakni a hálózati kártyát és egyedül Vista az aminél telepítés után egyből volt internet , valaki tudna nekem segíteni? meg még annyit hogy nem vagyok gépes zseni ha esetleg lesz driver el tudnátok mondani hogy kell netet csinálni XPre? (Routeről vagyok rácsatlakozva az internetre UTP segítségével)2 gép van rákötve az internetre
2012. okt. 23. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez valami brand(dell,hp stb..) gép, mert ilyen msi lap nem igazán létezik.
2012. okt. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
meg nem mondom őszintén hogy milyen gép mert úgy kaptam kölcsönbe ezt az alaplapot és egy AMD sempron LE 1100 1.9 GHZ procit((mivel az én gigabyte alaplapom bemondta az unalmast) ) , nagyon fontos lenne a driver mivel ez a VISTA egy ÁTOK !
2012. okt. 23. 09:43
 3/8 A kérdező kommentje:

Alaplap : MSI k9b6sgm-v

CPU AMD sempron LE 1100 1.9GHZ

V kártya : Ati Radeon HD 2400 PRO

ram 1gb ddr 2 800mhz

2012. okt. 23. 09:45
 4/8 anonim ***** válasza:

MSI oldalán csak K9N6SGM-V / K9N6PGM-FI / K9N6PGM-F típusok vannak, ezek közül lesz valamelyik szerintem, mivel külön lan driver nincs a listában vagy a chipsetben lesz vagy típus(specifikáció alapjánRealtek 8201CL) alapján keress, bár szerintem xp sp3-mal mennie kéne.

[link]

2012. okt. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
most ugye Vista van fent megnéztem az eszköz kezelőt és ott a hálózati kártyára azt írja hogy Nvidia Nforce hálózati vezérlő
2012. okt. 23. 10:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor az XP-s chipset illesztő biztos jó lesz hozzá.
2012. okt. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen kiprobáltam és működik !!!!!! nagyon szépen köszönöm a segítséget !:)
2012. okt. 23. 11:45
 8/8 A kérdező kommentje:
esetleg azt tudod hogy a AMD sempron LE 1100 1.9GHZ procit hogy tudom tuningolni? mert Biosba nem engedi !
2012. okt. 23. 11:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!