Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit jelent hogy ingyenes? Ma...

Mit jelent hogy ingyenes? Ma kaptam meghivot Diablo torrent letöltéshez, egyes filmekhez pörög egy sárga korong, hogy ingyenes, akkor a többi nem?

Figyelt kérdés
2009. aug. 8. 21:37
 1/4 anonim válasza:
A torrentek mindig ingyenesek (úgy értve h nem kell érte fizetni, ezért illegálisak is) amire sztem te gondolsz az az lehet h beregisztráltál (vagy meghivtak) egy torrentoldalra ahol figyelik a fel-és letölétési arányodat (h maradj seedelni) az ingyenes torrentek pedig olyan torrentek amiknél nem számolja letöltésnek ha letöltöd... de feltöltésnek igen
2009. aug. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen ma kaptam meghivot, már egy filmet le is töltöttem, seedelés stb... megvan,majd kerestem filmeket pl: akcio, bejött nagyon sok , és ott egyik film mellett forog egy aranyszinü korong, na ráhuzom az egeret és kiirja ingyenes, csak ezt nem értettem mi ez !

ha valaki tudja irja már meg köszi, amuyg neked is köszi a választ, én is ugy gondoltam hogy ezek a letöltések ingyenesek, de ezt a forgo valamit nem értem.

2009. aug. 8. 21:56
 3/4 anonim válasza:
(az első hozzászóló vagyok) nah asszem mindketten megbuktunk szövegértésből:D én azt én a meghivós rész hagytam figyelmen kivül te meg a legvégét nem értetted (bár utóbbi lehet az én hibám) tehát megpróbálom jobban elmagyarázni tehát azon az oldalon figyelik az ottani felhasználók le és feltöltését. Elosztják a letöltést a feltöltéssel és ebből jön egy arány és ha ez nagyon kicsi általában ha egy alatt van akkor először szólnak majd letiltanak az oldalról ez azért van h maradj seednek mert ha csak letöltenéd és egyből kikapcsolnád és mindenki igy tenne akkor nem seedelne senki ha valaki mégis annak meg csak szar lenne h lassú a nete. Tehát ha valaki letölt valamit az oldalról akkor azt számolják... és ha te egy ingyenes torrentet töltesz le akkor azt nem fogja számolni és nem rontod vele az átlagodat asszem most talán érthetőbben sikerült leirnom...
2009. aug. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Teljesen értem mit irsz, na it nem a le és feltötltö részröl irok, amit torrent oldalon, seedelni stb... kel, hanem kerestem fim cimet , és van olyan hogy a filmcim után kiirva vagy feltüntetve, van egy arany kororng ami forog, és ha rákattintok akkor kiirja ingyenes, de lehet uj belépöknek, mivel 1 filmet tölthetek le ( saját gondolatom ez ) mig az arány nem megy 0.4 % ig ami jo sok nap addig ezeket korlátlanul tölthetem? Ez ma jutott ugy eszembe, de még nem probáltam, de most van itt az alkalom, majd megirom ha igy van, köszi amugy a választ.
2009. aug. 10. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!