Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Easy CD-DA Extractor-hoz...

Easy CD-DA Extractor-hoz hasonló programok?

Figyelt kérdés

Az Easy CD-DA Extractor-t feltettem, de nem indul el valami oknál fogva, már próbáltam újra feltenni, más verziót letölteni, végül úgy döntöttem, hogy nem szenvedek vele.


Tudnátok hasonló tudású programot mondani? Lényeg, hogy az MP3 fájl bitsebességét tudjam változtatni (pl. 112kbps-ről 192 kbps-re), valamint a zeneszám előadóját, címét, albumát meg tudjam adni, majd indulhat a konvertálás.


2012. okt. 15. 07:41
 1/3 Antimod ***** válasza:

EAC - Easy Audio Copy.

Ehhez le kell töltened a LAME tömörítőt, és az EAC felületén be lehet állítani a tömörítés mértékét, és egy sor más dolgot is. Mióta megismertem, csak ezt a párost használom.

2012. okt. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vagy ez [link] De 112-ről nincs értelme 192-re konvertálni, mert a forrás minőségén nem fog javítani. Amúgy van egy zene lejátszó, az AIMP, az is tud ilyesmiket.

Igazán minőségi rippelő az EAC. Viszont azt nem olyan könnyű beállítani, de van néhány leírás hozzá.

2012. okt. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
EAC> Exact Audio Copy
2012. okt. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!