Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok a windows movie...

Hogyan tudok a windows movie makerbe videó közepébe képet?

Figyelt kérdés
Mert ha rákattintok,hogy add photos,akkor vagy a közepére,vagy a végére teszi be?!
2012. okt. 4. 21:55
 1/5 tabaki ***** válasza:
Próbáld meg kivágás/beillesztéssel (fenébe, de messze vagyok a windowsos gépemtől, pedig én is használtam a Movie Makert valaha). De az a gyanúm, hogy van valami egyszerűbb módja is az átrendezésnek: Egérrel húzogatni a képeket, vagy a nyílbillentyűkkel... Próbálkozz!
2012. okt. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tabaki ***** válasza:
Ja, egyébként most látom, úgy is érthető a kérdésed, hogy nem tudod, mikor kerül a közepére és mikor a végére a hozzátoldott kép. Vélhetőleg az éppen kijelölt részlet elé vagy után teszi be, ha meg nincs kijelölt, akkor a végére.
2012. okt. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

bocsi elírtamvagy az elejére,vagy a végére! xD


Amúgy azal,hogy másolás,beillesztés már próbáltamde,akkor végére,vagy elejére teszi be a képet.

2012. okt. 5. 17:33
 4/5 tabaki ***** válasza:

Hoppá, most kezdem gyanítani, miről van szó! Te nem egy jelenetsor közé, hanem egy vágatlan jelenetbe akarsz beilleszteni. Hát, ezt nem tudod ilyen egyszerűen. Azzal próbálkozhatsz, hogy két példányt raksz be a videóból, a jelenetvégek húzgálásával az egyiknek a végét, a másiknak az elejét leszeded, úgy, hogy találkozzanak, tehát az egyik a másik folytatása legyen. Így tehát két féljeleneted lesz, amelyek közé be tudod rakni a képeket.

Szerintem arra a fajta közvetlen belerakásra nincs mód, amire te gondolsz, többek közt ez az ára a program egyszerűségének.

Ne hidd egyébként, hogy ezzel olyan hajde bonyolulttá válik a dolog, még mindig egyszerűbb, mint egy komolyabb vágóprogram kitanulása, akár az ingyenes Avidemuxé:

[link]

Profi programnak még messze nem mondanám ezt sem, de már többet tud, mint az WMM, érdemes tudni róla.

2012. okt. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :D
2012. nov. 7. 13:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!