Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Újra lett telepítve win7re,...

Újra lett telepítve win7re, mik kellenek a gépre?

Figyelt kérdés
Ma telepítettük újra a gépet windows 7-re csak az a gond,hogy a gép telepítő cd-je nincs meg.Lehet,hogy most sokan lehülyéznek,hogy először mért nem néztem meg stb. de azt hittem,hogy megvan a cd.Arra lennék kíváncsi,hogy milyen programok vannak a telepítő cd-n ami minden képpen kell? Valaki tud írni egy listát ? A másik kérdésem,hogy ha elkérem egy hasonló gép tulajdonosától az ő telepítő cd-jét akkor ugyanúgy kompatibilis lenne ? Feltudnám tenni arról a programokat az én képemre úgy,hogy működjön?A válaszokat és a fáradtságot előre is köszönöm!

2012. okt. 3. 19:55
 1/6 A kérdező kommentje:
gépemre*
2012. okt. 3. 19:56
 2/6 MaXXeGee ***** válasza:

Ha laptop akkor a típusa a alapján a gyártó honlapjáról minden szükséges drivert le tudsz tölteni, ami a gép működéséhez kell. Ha asztali pc és összerakott konfiguráció, akkor a benne levő hardvereszközök alapján azoknak gyártóinak oldaláról ugyanilyen módon az op rendszerednek megfelelő illesztőprogramok letöltésével tudod működésre bírni. A gépben található hardverekről információt az Aida64 program segítségével tudsz szerezni.


[link]


Sok sikert!

2012. okt. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Asztali gép eredetileg windows xp volt.
2012. okt. 4. 13:43
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor minden szükséges pogramot letudok tölteni hozzá? Szakembert nem kell hívnom telepíteni?
2012. okt. 4. 13:43
 5/6 MaXXeGee ***** válasza:
Hát ha ezt az egyszerű dolgot értelem szerűen tudod használni, akkor nem szükséges szakember beavatkozása. Ha úgy érzed, hogy nem megy, vagy tartasz tőle, hogy baj lenne belőle, akkor jobb ha szakembert hívsz.
2012. okt. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sikerült.kösznöüm!
2012. okt. 7. 16:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!