Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a baja? Miért nem...

Mi lehet a baja? Miért nem indul el?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a Sims2-t,néhány kiegészitőjével együtt.Mindegyikhez van regisztrációs kód,ami működik is,és mindig daemon toolsal kell elinditani a játékot.


Az alapjáték tökéletesen megy,csak már untam igy,és feltettem a házikedvencek kiegészitőt hozzá,de:


A daemon toolsba mindkettő benne van,a the sims 2 alap,és a the sims 2 hazikedvenc.


Ha a TheSims2-t inditom,akkor azt irja ki,hogy "You are running the wrong version of The Sims 2.Please run The Sims 2 Házi kedvenc instead."


Ha a TheSims2 házikedvenc parancsikonjára megyek,azt irja ki,hogy "Kérjük, ellenőrizd, hogy a The Sims 2 Házi kedvenc lemez a meghajtóban van-e, majd kattints az OK gombra az újrainditáshoz."


Ha pedig kiveszem mindkét parancsot a daemon toolsból,és csak a házikedvenceket rakom be,azt irja,hogy "Please insert the correct CD-ROM, select OK and restart application"


Nem tudom mit tehetnék,NAGYON KÉRLEK,SEGITSETEK!


2009. aug. 4. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy nem ugyanarról a virtuális CD/DVD meghajtóról lett telepítve a játék. Ha igen, akkor mindig ugyanarra a meghajtóra csatold a CD/DVD képet. Az nem jó megoldás, hogy az egyiket erre a másikat meg arra.


Nem vagyok game man, így csak valószínűsíteni tudom a problémát, de aki ismeri a játékot és használta, az talán tudni fog segíteni.

2009. aug. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ezt nem értem :S


esetleg 13 éves szinten?

2009. aug. 4. 13:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a játékot "D:" meghajtóról telepítetted fel, akkor a kiegészítést is célszerűbb "D:"-ről telepíteni. És a CD/DVD képet, ami kell a játék elindításához, szintén a "D:"-re kell csatolni a Daemon Tools segítségével.


Remélem, hogy így már érthetőbb. :-)

2009. aug. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!