Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » írnátok nekem olyan ingyen...

írnátok nekem olyan ingyen letölthető programot, ami tisztítja a hangot, stb? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy hangfelvételem, és eléggé zavaros, a magasabb hangok nagyon rosszul hangzanak benne. Ennek a megjavítására esetleg milyen program lenne jó?
2012. okt. 1. 19:31
 1/2 anonim válasza:

A "hangtisztítás" nem olyan egyszerű folyamat, hogy letöltesz egy programot, ráküldöd, és tisztítja. Ezek a programok elég összetettek és egyik se ingyenes.

Nagy vonalakban: egy spektrográf mindegyik alapja ami egy 3D-s síkot jelenít meg (idő/frekvencia/amplitudó), amin a hibákat láthatóvá teszi (nem mind), és ott átlagolással bizonyos hibákat javítani tud. Másfajta hibákat speciális szűrőkkel lehet kiszedni, másokat hanghullám meredekséget maximalizáló algoritmussal. Mindegyik a fül tehetetlenségét használja ki, és elvesz az adatokból. Egy ilyen program profi használata egy szakma.

2012. okt. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
3D-s térhálót jelenít meg. A sík 2D. Elírtam.
2012. okt. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!