Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Cod2-höz config, amivel...

Cod2-höz config, amivel füstben és máshol is akadna a 250 fps. Viszonylag olcsón létezik ilyen?

Figyelt kérdés

egy olyan középkategóriás gépre lenne szükségem,amivel füstben és mindenhol akadna a 250 fps a cod2-ben..

megköszönném ha dx7-re és dx9-re is írnátok egy külön confot...


2009. aug. 2. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért akarod, hogy füst közben akadjon a játék? Ez elég nagy baromság. Meg egyébként is mit értesz az alatt, hogy akadna a 250 fps?

Nem tudom, tisztában vagy-e vele, de dx7-et már NAGYON régóta nem használunk és nem a DricetX-hez alkalmazkodva raknak össze gépeket. Leírom az én configomat, a Crysis Warhead is fut rajta játékos beállításokkal, valószínűleg a cod2 gyerekjáték ennek:

Alaplap: ASUS P5Q SE2

CPU: Intel Pentium Dual-Core E5200 @ 3ghz

VGA: ATI Radeon HD 4770

Memória: 3 gb kingmax @ 960 mhz

Ez került nekem ~90ezerbe.

2009. aug. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nagyon régóta?::O:O:O:O:O:O:O::O::::O:O:O:O:O

hoppá!

az a baj hogy nekem szar gépem van!hoppá!:O:O:O:::O:O:

2009. aug. 12. 16:53
 3/5 A kérdező kommentje:
am játszottál már cod2-vel?D:D:D:D:D:
2009. aug. 12. 16:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Oh, már mikor, azóta már a 4-el is, várom a 6-ot.

Igen, eléggé régóta. Ha minden jól megy, akkor jövőre jön a DX 11.

2009. aug. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha érdekel az általam fent leírt gép, akkor itt nézelődj: http://www.youtube.com/user/Evilsajt Ez az én profilom, folyamatosan rakom fel a vidiket, hogy melyik játék hogy fut rajta, hogy azoknak könnyebb legyen gépet fejleszteni/venni, akik még csak most szeretnének.
2009. aug. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!