Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell 40 gb adatot...

Hogyan kell 40 gb adatot minél kisebbre tömöriteni? Vagy mien progival lehet ezt megcsinálni?

Figyelt kérdés

Légyszi segitsen valaki!!

Van 40 gb-nyi zeném azt nemtudom h mivel tömöritsem le kis méretűre:S Eddig próbálkoztam winrar-al meg ienekkel de ott csk 1-2 mb volt amit mömöritett:S

És én olyan ra gondoltam hogy a 40 gb-ot olyan 10-20 gb-ra tömöriteni.


2009. aug. 2. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:

40 GB-ot nagyon érdekesnek találnám,ha a felére tömörítené...

WinRAR-nál jobb tömörítőt pedig nem hiszem hogy találsz.

2009. aug. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Zene (veszteséges) tömörítésre az mp3 való, nem a rar. Ha esetleg veszteségmentesen akarod, arra pedig a Monkey's audio, FLAC, wavpack és társaik. De feltételezem neked már mp3-ban van, szóval tömörített, ezért nem tudta szegény winrar összébb tömöríteni. Átkódolhatod kisebbre bitrátára, de akkor ócskább lesz a hangzása.
2009. aug. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mp3-at tényleg nem érdemes tömöríteni,mert már eleve tömörített formátum


A winrar egyébként nem képes 7zip formátumba tömöríteni,csak olvasni tudja azt.A leghatékonyabb tömörítési eljárás pedig a 7zip.Ehhez a saját szoftverét kell használni.


De hangsúlyozom,ha mp3-at tömörítesz,akkor így se lesz említésre méltó tömörülés.


[link]

2009. aug. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bitrátával játszhatsz ahogy már mondták, de 40Gb anyagot újrakódolni...hmmmm...ha kiírnád dvd-re?
2009. aug. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!