Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valakinek valami ötlet?

Valakinek valami ötlet?

Figyelt kérdés
Vannak ilyen programok, néztem neten, meg vmi módszer, de nekem nem sikerült... fel akarom törni egy ismerősöm msnjét, tudom nem szép dolog de jótett helyébe akarok jót tenni neki... nem oltást kérek h ez nem szép dolog, meg minden, hanem ha tud valaki vmien jó programot vagy módszert az írja emg pls köszi:)
2009. aug. 2. 21:20
 1/5 anonim válasza:

www.pirateclub.hu


itt nézz körül, van jópár program. regisztrálni kell, de az pár perc.

2009. aug. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Giovanni ***** válasza:
Hát ha jól ismered akkor www.hotmail.com elfeljtetem a jelszavam beütőd az e-mailc imét meg minden aztán jelszó módositása titkos kérdés alapján.
2009. aug. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem is van egy ismerösöm akinek van a bankszámláján 3 millio ft

lécci valaki tudna e segiteni hogy heccböl le nullázzam

persze csak hecböl utánna vissza raknám az összeget


:D

a kérdésec egy nagy baromság

!!!!!!!!!!!!

2009. aug. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség. Ebben a formában kivitelezhetetlen. Viszont a jelszót többféleképpen is el tudod kapni:


1) Bent felejti egy géptermi gépen, odamész, és egy jelszó visszafejtővel (címre nem emlékszem)


Ha rendelkezel hálózati ismeretekkel, illetve középfokú linux ismeretekkel, rendelkezel a megfelelő szoftverekkel, akkor le tudod hallgatni. Ehhez viszont tudni kell hogy a Windows live messenger, és más programok által küldött adatot lehetetlen megfejteni, kizárólag webes felületű messenger klienssel működik.


2) Ha az illető wifit használva bejelentkezik, akkor az adatot észrevétlenül le tudod hallgatni. Ha jelszavas wlant használ, akkor azt előtte fel kell törni, hogy a kódolt adatot vissza tudd fejteni.


3) Ha az illető egy gépterembe van veled - egy hálózatba - akkor ARP spoof-fal eltéríted az egész hálózaton áthaladó adatot a te gépedre, amit le tudsz gond nélkül hallgatni. Viszont ez a támadási forma nem teljesen észrevehetetlen.


Minden más amit mondanak, külön program amibe beírod a címét az illetőnek, és visszafejti, mind hülyeség.

2009. aug. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nah ez válasz votl a javából köszönöm:D
2009. aug. 16. 22:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!