Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Le kéne törölnöm az MSN-t a...

Le kéne törölnöm az MSN-t a gépemről, de nem megy, mi a baj?

Figyelt kérdés
Csináltam egy új fiókot a gépen és installálni akartam az MSN-t. Azt írta, hogy már fennt van, de sehol nem találtam. Áthoztam az előző fiokról, de nem tudtam bejelentkezni. Most letöröltem a Program Files-ból, meg minden Windows Live-os cuccot a Programok telepítése és törlésénél, fel akartam rakni az MSN-t de nem megy, még mindig azt jelzi, hogy fent van. És most felraktam a Mail-t meg a Photo Manager-t és azokat se tudom felrakni. Mit tehetnék?
2009. aug. 2. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Először is: telepités, törlés Rendszergazdai oldalról történhet. Startmenű, Vezérlőpult, Programok telepitése, törlése. Aztán ha innen törölted, akkor nézhetsz körül, hol maradr még belőle valami, pl. a C:/Program Files-ban. A legjobb, ha a Startmenű/Kereséssel (Windows kutya) megnézeted, látja-e még valahol? Amikor már nyoma sincs, csak akkor telepits újta, másként nem fog működni.
2009. aug. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha Revo Uninstallerrel törlöd, elkerülöd a felesleges keresgélést a maradékok után.
2009. aug. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a programok telepítése és törlésénél már ott sincs :S
2009. aug. 10. 10:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor szólj egy ismerősödnek hogy másolja ki a program files-ből egy cd-re és te másold be.
2009. aug. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már sikerült, köszönöm :)
2009. aug. 16. 11:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!