Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows XP automatikus frissít...

Windows XP automatikus frissítés probléma?

Figyelt kérdés
Mindig beszól, hogy töltsem le az új dolgokat, de hiába megyek rá, egy időre eltűnik, majd újra ugyanazokat az összetevőket hozza ki, viszont ha valami új jön, azt simán leszedi és telepíti. Csak ez az állandó 15 marad mindig. Mi lehet a probléma? (A kapcsoljam ki nem válasz, mert NOD-ot használok, az pedig ezért szólna be.) Előre is köszi.

2012. szept. 22. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezen frissítések elrejtése vagy ne ajánlja fel többet ezen összetevők frissítését. Valami ilyen opciót keress...
2012. szept. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Direkt mondtam, hogy a kérdés nem erre vonatkozik. (Azóta már beállítottam, hogy ne hozza elő) Csak kíváncsi voltam, mitől lehet.
2012. szept. 26. 18:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam 34 nyelvi csomag van elrejtve 1 éve nem ajánlja fel soha hogy telepítsem. Azt hittem hogy ez a kérdés...
2012. szept. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!