Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik webkamera állapot...

Létezik webkamera állapot visszajelző program? (Webcam indicator)

Figyelt kérdés
Win7 alá keresek olyan programot, ami egyértelműen jelzi ha egy gépen használják a webkamerát, vagy a mikrofont. (tudom, hogy pl az Ubuntu ezt alapból nagyon jól teszi, de nekem win7 is kell!) Mivel notim van és sem led, sem a driver nem ad visszajelzést, így biztonsági okokból szeretnék egy alkalmazást. Tudom, hogy az eszköz letiltható, így nem tudják elvileg használni, viszont ez egy kényelmetlen megoldás. Inkább kontrollálni szeretném az eseményeket. Értelmes és segítő válaszokat előre is köszönöm mindenkitől.
2012. szept. 22. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem is ez van, és ha valaki el akarja érni a kamerát, akkor előtte feldob egy ablakot, hogy engedélyezed-e.

2012. szept. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de a meglévő vírus irtómmal elégedett vagyok (Avast), azt nem szeretném lecserélni. Valamint a "pekingi székhelyü" biztonsági programokkal szemben erősen fentartásaim vannak. De azért tényleg köszönöm.


Önálló megoldások érdekelnének elsősorban.

2012. szept. 22. 10:59
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintem elég fontos biztonsági alkalmazás lenne, kb mint a keyloggerek. Egyszerűen nem találok olyan win alkalmazást, ami a webkamera vagy a mikrofon aktuális használatáról adna infót. Ubuntu alatt ez alap. Nem minden laptopon, webkamerán van led.
2013. szept. 12. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!