Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik a Mozillám?

Miért nem működik a Mozillám?

Figyelt kérdés
Egyszer leinstalláltam, akkor még működött, de most ha feltelepítem, egyszerűen nem indul el! Megnyomom a parancsikonját, és nem történik semmi! Légyszi segítsen valaki, mit csináljak?
2009. aug. 1. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:
restart
2009. aug. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem használ...
2009. aug. 1. 16:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Rendszergazdi oldal (ha van ilyened),Vezérlőpult, Programok telepitése, törlése: ott nézd meg, benne van-e a Programok telepitése, törlésénél. Ha megvan, akkor a legjobb, ha törlöd mindenhonnan, onnan is, a C:/Program Files-ból is. Aztán akár Internet Explorerrel tölts le újat (3.5.1)(www.mozilla.hu) az Asztalra és innen telepitsd újra. Ha kérdezi, hogy legyen Alapértelmezett, kattint rá, igen.
2009. aug. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Frissitetted a régi Mozilla Firefox 3.0.11-et 3.5.1-re? Sajnos ez az, ami nem igazán működik, vagy összeomlik vele a böngésző. Teljesen újat kell letölteni és telepiteni. Hibás a 3.5.1, hamarosan javitani fogják. Ha meg akarod tartani a régi Bővitményeit, könyvjelzőket, akkor az Egyéni telepitést kérd.
2009. aug. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Szia!


Egyik barátomnak pontosan ugyanez volt a problémája.El kell távolítanod a gépről a Mozillát,de úgy,hogy hírmondója se maradjon.Ehhez sajnos a sima törlés nem elég,a barátomnak sem segített.Töltsd le a myuninst nevű egyszerű és magyar nyelven is elérhető programot,ami garantáltan és egyszerűen lepucol a gépedről bármilyen programot.Itt megtalálod:

[link]

A barátomnak ez segített.Miután ezzel távolította el a Mozillát és utána telepítette újra,ismét rendesen működött!

2009. aug. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mielőtt végleg letörlöd, van néhány bevált tippem: kezdő lap, könyvjelzők, beállitások, bővitmények mentése a legegyszerűbben: Google Chrome letöltése és telepitése, amikor kérdezi, emeld át a Firefox összes beállítását. Kapsz egy gyors és jól működő böngészőt, ugyanazt tudja, mint a Firefox, de feleannyi memóriával beéri. Én így cseleztem ki a hibás Firefox-ot.
2009. aug. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tegnap frissitették a Firefox 3.5.2-re a böngészőt.
2009. aug. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem megy, kipróbáltam a tippeket, nem indul el!

Rákattintok az ikonjára, és NEM TÖRTÉNIK SEMMI!!!! Mi a fene baja lehet?? Segítsééééég :S

2009. aug. 7. 14:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Töltsd le a Google Chrome-t és használd azt.
2009. aug. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Futtasd le az összes virusirtót a gépeden, valami dög bénitja a böngésződet!
2009. aug. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!