Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshop-ban hogy kell ezt...

Photoshop-ban hogy kell ezt csinálni (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Cs3-mam van magyarul, és azt nem tudom hogy, hogy kell egy pl.van egy ebmer képem,és van egy nonfigura, ami egy kicsit nagy,és leszeretném kicsinyíteni,és rászerkeszteni a képre, próbáltam a nagyítóval de semmi,léci segítsetek
2009. aug. 1. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:
ctrl+t a szabad alakítás. (méretezés, döntés, forgatás)
2009. aug. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megnyitod mindkettőt. Amelyiket kicsinyíteni szeretnéd, annak a fejlécére kattintasz jobb gombbal, majd KÉPMÉRET-re kattintasz.

Itt megadhatod az új méretet.


Ha jpg-ből dolgozol, akkor a átmásolandó mintát vágd körül, és úgy húzd át, különben megy vele a háttere is...

2009. aug. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
valahogy nem jön össze légyszi valaki egy kpet róla hogy hol is van pontosan...
2009. aug. 1. 10:46
 4/5 A kérdező kommentje:
na most sikerült, csak az a gondom hogy, fehér a nonfigura háttere,és amire rá akarom rakni az piros, kijelölöm,ráillesztem de ott marad a fehér háttérből, azt hogy lehet csinálni hogy ne maradjon ott??? lasszóval csináltam.-
2009. aug. 1. 10:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Jelöld ki amit át akarsz húzni, és crt-x/ctr-v.

Így csak a kijelölt terület kerül át.

2009. aug. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!