Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha gimp-be szerkesztek egy...

Ha gimp-be szerkesztek egy képet és elmentem, akkor megnyitáskor a gimpbe nyissa meg, mintha tovább akarnám szerkeszteni. Mit csináljak, hogy kép formájában megtudjam nyitni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 19. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Fájl / Mentés másként és kiválasztod a kívánt formátumot.
2012. szept. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz kép formátumban kell elmentened. Jpg, bmp, gif, stb.
2012. szept. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Hunter92 ***** válasza:
26%
Jobb klikk a fájlra - Tulajdonságok. A Fájltípus alatt vagy egy olyan rész, hogy Társítás. Mellett írja, hogy melyik program nyitja meg automatikusan a fájlt. Mellett van egy Módosítás gomb. Arra rákattintasz és kiválasztod a Windows kép- és faxmegjelenítőt.
2012. szept. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. szept. 19. 13:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Hunter92: a gimp ha nem állítanak be semmit a saját formátumába menti. Ezt a win7 legutóbb még nem nagyon tudta megnyitni és nem hiszem h más eszközök kezelnék.
2012. szept. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Hunter92 ***** válasza:
Erre nem emlékeztem, nagyon régen használtam már gimp-et. Csak az maradt meg, hogy amikor legelőször felraktam (évekkel ezelőtt), utána minden képformátumot azzal akart megnyitni.
2012. szept. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem menteni kell, hanem exportálni a kész képet. Mentéskor a saját formátumot hozza létre, és a szerkesztési project kerül mentésre.


Exportálásnál már ki lehet választani az ismert képformátumokat is.

2012. szept. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: ki lehet mentéskor is. De felismeri automatikusan ha nem csak a nevét adod meg, hanem a kiterjesztés is odaírod. (v2.6)
2012. szept. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!