Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mien programmal lehet ilyet...

Mien programmal lehet ilyet csinálni?

Figyelt kérdés
egyszer láttam olyan programot amivel lehet olyat csinálni hogy mondjuk be irsz egy weboldal címet mondjuk www.szoftverbazis.hu és nem az oldalt tölti be hanem az oldal fájlait mondjuk ki listázza mien fájlok vannak ezen a webhelyen olyan mint egy ftp kapcsolat. arra lenék kváncsi hogy mien programmal lehet ilyet megoldani tudom hogy hülyeség, hogy ennek nincs semmi értelme de ide hosszu lenne leirni minek kellene ez nekem.
2012. szept. 15. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Pedig jobb lenne ha leírnád, mivel így kilistázni nem lehet hacsak a szerver nem úgy küldi le az adatot.

De itt kérések és engedélyek mennek végbe amiket a szerver küld el neked, tehát ha pontosítanád mire kell akkor egyszerűbb lenne válaszolni rá.

(ui.: nem fogsz bizalmas adatokhoz hozzá férni ilyen módszerrel, max feltérképezni a szervert)

2012. szept. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hu ha

kéne tudás is

2012. szept. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!