Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sims 2 alapjékot vinné, de...

Sims 2 alapjékot vinné, de pár kiegészítőt nem! Mit kéne vennem / tennem?

Figyelt kérdés
Van egy internetes oldal, amin meglehet nézni, hogy mit vinne a géped.Torrental töltöm a Sims 2 full version(tehát minden cucc,kiegészítő) lem fog jönni vele.De az oldal, azt írta ki, hogy pl.: H&M Fhasion, IKEA Home Stuff, ezeket nem viszi / vinné.A kérdésem az, hogy ezeket vinni fogja,vagy kell valamit vennem hozzá?Ja, és a problémát is kiírja, ami az, hogy az én gépemen: 2.27GHz és 2.4GHz kéne..ezen hogy llehetne segítnei? (DELL gépem van)
2009. júl. 30. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:

A Sims 2-nek és minden kiegészítőjének mindig is a nagy memóriaigénye volt a probléma. Tehát minimum 1 giga RAM ajánlott. Másrészt meg, mivel a kiegészítői egy rakat új tárgyat, dolgot hozzáadnak az eredeti gamehez, ezért a gépnek is nagyobb munka kiszámolni, amikor betöltődik pl. a város.

De mivel úgyis torrentről szeded, nem veszítesz vele semmit, ha kipróbálod, ha nem megy úgy, ahogy akarnád, letörlöd:)

2009. júl. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gondolom laptopod van. A 2.27 és a 2.4 GHz a processzorra vonatkozik, de nem tudom, hogy egy- vagy kétmagos-e a processzor a laptopodban, mert ha kétmagos, akkor semmi gond nem lesz vele ugyanis a Sims 2 gépigényénél egymagos processzoradatok vannak megadva.

Szerintem nem lesz semmi gond, legfeljebb néha szaggatni fog a játék (főleg textúrák betöltésekor).

2009. júl. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem laptopom van :)

egyszerű, asztali számítógép..

köszi szépen!

2009. júl. 30. 18:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hol olvastad azt a 2.4 GHZ-t,de egy nagy baromság!!

Nekem 1.6 GHZ gépen (sima,egy magos) elfutott akadás nélkül a Sims 2 az Éjszakák,Háziállatok,Évszakok,Konyhai és fürdőszobai cuccok kiegészítőkkel!!! (azóta már jobb gépem van,csak 1 éve még az a gépem volt,és simán ment)

2009. júl. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát, meglehet, amúgy a rendszer tulajdonságainál!Köszi szépen mindenkinek!
2009. júl. 30. 22:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!