Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » PDF-ből hogy lehet jpg-t...

PDF-ből hogy lehet jpg-t csinálni? Vagy esetleg valami word-szerűség is jó.

Figyelt kérdés
Keresgéltem a neten néhány programot meg is néztem de demo verziók.

2012. szept. 13. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Mint ha már lett volna hasonló kérdés a héten...

Print screen gombbal "lefényképezed" majd Paintbe beilleszted. Miért fontos a JGP?

2012. szept. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
pdf creatorral pl. kiválaszthatod a kimeneti formátumnak akár a jpg-t is.
2012. szept. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért fontos mert sokat utazok és sokminden érdekel, így kihasználnám az utazási időt, de sok minden pdf-ben van, a mobilom meg csak sima képfájlt tud megjeleníteni.
2012. szept. 13. 11:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Én anno a Tequila Cat nevű konvertáló progit használtam. Az azt tudta, hogy az olyan könyveket, amik alapvetően szövegesek (nem szkenneltek), átalakította olyan progivá, amit fel lehetett telepíteni javát ismerő telefonra. Lehetett betű méretet, típust, vastagságot állítani. Tudott automatikusan lapozni, megjegyezte hogy hol hagytad abba.
2012. szept. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ebben a programban benne van a dokumentum képpé való elmentése. Megnyitsz egy dokumentumot, majd fönt a bal sarokban Fájl- Exportálás- Exportálás képként. üdv.

2012. szept. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm szépen, ez tökéletes!
2012. szept. 14. 09:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!