Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan keresek rá? (rövid)

Hogyan keresek rá? (rövid)

Figyelt kérdés

Újra tettem a számítógépem és eddig semilyen drivert nem tettem fel rá de nincsen semmilyen telepítő lemezem egyszer már írt valaki 1 programot (driver keresőt) ami jó is volt mert megtalálta mi kell de letölteni csak pénzért töltené le

Valaki segíthetne megköszöném :)



2012. szept. 13. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel leírtad a géped típusát nem lesz nehé.... ja nem írtad. Nah nem baj, majd IP címből megjósoljuk!


Gondolom a gyártó még nem szűnt meg. Menj fel az oldalára és onnan töltsd le!

2012. szept. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
everest programmal keresd meg milyen hardver van a gépedben aztán egyesével vadássz hozzá drivereket, vagy ha nem gond neked az, hogy illegális szoftvert használsz akkor töltsd le a driver genius, vagy a driver magician programot és ők megkeresik neked a szükséges illesztő programokat.
2012. szept. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
rosszul mondtam. a szoftverek nem illegálisak , csak fizetősek. Csak akkor illegális a használatuk ha nem vásárolod meg őket, hanem letöltöd valahonnan esetleg.
2012. szept. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!