Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mért nem jó a gyártó weblapján...

Mért nem jó a gyártó weblapján lévő driver?

Figyelt kérdés

alaplap: 925X Neo Platinum / XP / SP3 / 32 bit

[link]

Minden driver fent van kivéve az ethernet-> Intel 10/100 Ethernet Drivers -> őt letöltöttem de install file-t nem találtam benne csak uninstallt illetve win95, linux, unix mappák stb...

Ha ebben van a driver ->akkor hol van?


2012. szept. 10. 23:01
 1/5 MaXXeGee ***** válasza:
jobklikk a sajátgépen, tulajdonságok, eszközkezelő, jobklikk a hálózati kártyán (vagy a saárga kérdőjelen) illesztóprogram frissítése, magam szeretném kiválasztani a listából, elérési útnak betallózod a letöltött hálókártya drivert tartalmazó mappát, és mehet. Elméletileg az .inf fájl alapján fogja telepíteni :)
2012. szept. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

MaXXeGee:


És reméljük, hogy gyakorlatilag is úgy fogja telepíteni :)

2012. szept. 11. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt elfelejtetem írni-> load a file-> de nem nem talál semmit és nem enged tovább lépni.
2012. szept. 11. 08:23
 4/5 MaXXeGee ***** válasza:
WS03XP2K mappában van ami neked kell, ezt add meg a driver eléréris útjának, mert az xp még nem keres az almappákban :)
2012. szept. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
fuck yea köszönöm!
2012. szept. 11. 09:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!