Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha letöltök egy service...

Ha letöltök egy service packot akkor azt én fel tudom telepíteni?

Figyelt kérdés
Vagy most ezt nem értem.A szoftverbázis oldalon le lehet tölteni,d eén ha nem értek hozzá akkor meg tudom csinálni?Mert van egy csomó dolog amit nem tudok letölteni mert azt írj,hogy új service pack kell.Segítsetek!!!!!
2009. júl. 29. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
simán feltelepül magától, ezt elvileg hülyéknek is meg kell tudni csinálni...
2009. júl. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
SP2 helyett SP3-at kér? Nincs beállitva Automatikus frissitésre a géped? Akkor Rendszergazdi oldala, Internet Explorerrel Windows Update letöltöközpont, keresd meg és töltsd le. Az Asztalra menti, onnan futtasd, fel fog települni. Utána újrainditás és kész.
2009. júl. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha enyire béna vagy vidd szervizbe, ott megcsináljék.
2009. júl. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ha nem tudsz normálisan válaszolni akkor ne válaszolj!!!

A többieknek köszi!!!!

2009. júl. 29. 23:55
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Rendszergazdai oldal, Startmenű, Vezérlőközpont, Biztonsági

Központ, Automatikus frissitések. Ha ez be van állitva, akkor észre sem veszed, máris megkeresik, hogy mi hiányzik a gépedről és elküldik. Ha saját oldalról netezel, akkor a kikapcsolásnál telepit, nem szabad addig kikapcsolni, amig dolgozik. De ehhez jogtiszta (licences) Windows kell.

2009. júl. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ok köszi megcsináltam !!!
2009. júl. 30. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!