Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A gépem még akor sem viszi el...

Xperialaci kérdése:

A gépem még akor sem viszi el a GTA4 et ha a beállításokat a lehető legkissebre veszem?

Figyelt kérdés
Pentium 4 3,3 Ghz, Nvidia geforce 6600 le és 1 GB RAM, de így sem akkor van valakinek valami ötlete hogyan tehetném játszhatóvá a játékot anélkül hogy költenék rá valamit?(G-boostom már van de nem sokat segít)

2012. szept. 8. 15:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Gta 4 alap gépgénye


C2d 1,8as proci


és 1,5 Gb ram


Neked meg van 1 3,3as procig, és 1 Gb ramod. Magyarul gyengébb a géped mint a minimum gépigény, szóval az lenne a csoda ha futna rajta!

2012. szept. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A játék optimalizálatlan és bugos, de amúgy k..va jó! A géped nem elég erős hozzá, ezt el kell fogadni, túltenni magad rajta és vagy költesz még rá, vagy beruházol egy konzolra mint ahogy én is :) Xbox-on valami hihetetlen jó a Gta 4 :) Jó nem dicsekedni jöttem.. De ez van, lehet elindul a gépeden, de csak az ideg lesz vele...
2012. szept. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Már letöltöttem és ki is próbáltam és tényleg kaka
2012. szept. 15. 19:13
 14/15 anonim válasza:
P4 hát... Nem biztos, hogy megy rajta. Nekem se ment a P4-es gépemen.
2012. nov. 21. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Ilyen gépen sohase fog. P4? Hát nem a legjobb netre jó csak kb. meg Office. XP alatt.
2013. júl. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!