Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » CCleaner-t bezárja az XP -...

CCleaner-t bezárja az XP - Miért? Lent.

Figyelt kérdés
A CClenaer-t elindítva egy-két másodperc után az XP automatikusan bezárja. Gondoltam már kell a gépnek egy újratelepítés, újratelepítettem a gépet. Feltelepítettem a CCleaner-t, ugyanez a helyzet! Letöltöttem a Wise Disk Cleaner-t, ezt is bezárja az újonnan telepített XP! Miért?
2012. szept. 7. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Warez XP? Akkor azért, kérdezd meg a készítőt!
2012. szept. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még évekkel ezelőtt jutottam hozzá, nem warez XP, eddig ilyen problémám nem volt.
2012. szept. 7. 15:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy teljesen tiszta az XP, nem buherált verzió?


Az eredeti példány ilyet nem csinál.

2012. szept. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Teljesen biztos, hogy nem buherált XP. Mondom, eddig évekig használtam, nem egyszer telepítettem már fel, eddig nem volt ilyen gond.
2012. szept. 7. 16:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Csökkentett módban is próbáltad futtatni a két takarító programot?

(a legújabb, 32 bites CCleaner/Wise.... változatokat töltötted le, a gyártó honlapjáról??)


esetleg a biztonság kedvéért, egy MÉLY, csökkentett módban végzett TELJES HDD, (NEM csak a Rendszer-partíció!) vírus ellenőrzést biztosan lefuttatnák, pl. a Malwarebites'Antimalware naprakészre frissített verziójával...)

2012. szept. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!