Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ilyen program letezik? Tovabb...

Ilyen program letezik? Tovabb lent

Figyelt kérdés
olyan program erdekelne hogy belemasolok egy szoveget es azt felolvassa..szamitogepre esetleg tud valaki ilyet?valaszokat elore is koszonom!

2012. szept. 5. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
igen,a google fordito: [link]
2012. szept. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ez már előhaladás,csak olyan program kellene (ha van) amelyiknél ahol abbahagytam az olvasást onnantól kezdve kezdi el olvasni..(pl tegnap abbahagytam,ma elkarom kezdeni ne kelljen kikeresgetni)
2012. szept. 5. 14:48
 3/6 anonim ***** válasza:

",csak olyan program kellene (ha van) amelyiknél ahol abbahagytam az olvasást "


:))) Olvasását. Az azért erős túlzás. Ha már nem kell olvasnod órákat hanem csak hallgatod, erőltesd meg kis ujjacskádat és töröld ki a már felolvasott részt...

2012. szept. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Golan Trevize ***** válasza:

mit cseszteted?

és ha látássérült, vagy egy látássérült ismerősének kell?

2012. szept. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tóthné Marika ***** válasza:
nyilasmisi.exe
2012. szept. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha látássérült akkor elnézést, - de akkor hogy olvassa el? - de erős a gyanúm hogy most épp iskolapadba visszaszédült baromira kényelmes és elfáradt tizenéves kérdése ez...
2012. szept. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!