Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jó ha így csinálom? (LENT)

Jó ha így csinálom? (LENT)

Figyelt kérdés
Windows 7 Ultimate rendszert szeretnék a gépemre újrahúzni ISO fileba szedtem le viszont nekem nem működik ez a BurnIso meg egyéb cuccos jó ha beolvasom az ISO-t daemon toolsal és a fájlokat Neroval sima data DVDbe írom ki? Köszi előre is

2012. szept. 4. 19:26
 1/6 sarki ***** válasza:
nem nem jo mivel rendszerindito (boot) cd kent kellmegirni, ha igy csinalod nem leszel kepes bootolni csak ugy tudod ujratenni ha elinditod a gepet es setup de igy nem leszel kepes formatalni. Ajanlom a POWERISO programot amivel egyszeruen irhatsz windows cd t lemezkepfajlbol biztos rajosz hogy BURN kivalasztod az isot beallitod 4x sebessegre es jo is lesz
2012. szept. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha van nero-d, akkor egyszerűen csak kitallózod és megnyitod az isot, és már írod is ki lemezre! Minek bonyolítanád?!
2012. szept. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

" rendszerindito (boot) cd kent kellmegirni,"


Az igaz, hogy a NERO-nak is van ilyen funkciója, de ide felesleges, mert ez az ISO eleve rendszerindító bootCD. Ebből már nem kell azt csinálni. CD kép lemezre írása és annyi. Tényleg felesleges bonyolítani...

2012. szept. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek úgy csinálom ahogy leírtam ha tévedek hivatalosan bocsánatot kérek az elsőtől.:)
2012. szept. 4. 20:10
 5/6 anonim ***** válasza:
ahogy TE leírtad, úgy nem jó. Felejtsd el ezt a kimásolós sima DVD írós dolgot. Jó ahogy az első írja, csak egyszerűbb ahogy a többiek írták...
2012. szept. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 sarki ***** válasza:
amugy szerintem cseppet sem bonyolult ket lepes az egesz power isoval de igaz van mas modszer is en ezt szoktam meg
2012. szept. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!