Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom kezelni a torrent...

Hogy tudom kezelni a torrent letöltő programot?

Figyelt kérdés
lécci segítsetek, nem nagyon értek ehhez.letöltöttem egy programot,a neve bitcomet, azzal kell letölteni a torrenteket ha jól tudom. letöltöttem egy olyat hogy edda művek 1-29 a mappák már bekerültek a zenékbe de a fájlok nincsenek ott. a letöltés már több mint 3 órája zajlik(!) és még mindig annyit ír ki hogy letöltve 48kb. a mérete valami 713kb. hogyan tudnám letölteni normálisan a fájlokat? előre is köszönöm a válaszokat xxx
2009. júl. 28. 14:05
 1/3 A kérdező kommentje:
C:\Documents and Settings\Sziszi\Dokumentumok\Zene\Edda albumok 21-29
2009. júl. 28. 14:08
 2/3 anonim ***** válasza:

Először is.

Használj UTorrent progit.

Googleba megnézz utána ezeknek a dolgoknak,mert nem árt tisztába lenni vele mi micsoda ,hogyan működik stb..


[link]

***** <--- Itt még le is töltheted a programot (Pl. 1.8.2-est..de tudod melyiket akarod)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. júl. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hú,de éppen ezt akartam írni. :)

Ezen kívül olyan torrentet keress,ahol sok seed /feltöltő/ van....vagy legalább 1 van.Ennek az Eddásnak úgy néz ki nincs.

2009. júl. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!