Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshop-al hogy lehet ezt...

Photoshop-al hogy lehet ezt megcsinálni? Kép linkelve

Figyelt kérdés

[link]


hogy a kép valamely részét színesben hagyom, a többit fekete fehérben..


2009. júl. 27. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:

ezt ki kell jelölni.

először is fekete fehérré teszed a képet, aztán egy új réteget csinálsz, és kijelölöd azokat a részeket,amiket színesre akarsz, befested a megfelelő színre, én így csinálnám..azt most hirtelen nem tudom, hogy kell-e állítani valamit még rajta, de a folyamat ez, aztán majd még meglátod :)

2009. júl. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egszerűbb: Control+I ,elvileg fekete fehér lessz, ha nem akkor visszavonás és ctrl+u! :D Kivállasztod a History brush tool-t, (egy ecset a jele mögötte ilyen félkörrel, sima ecset maltt van CS 2-es ps-ben.) és szépen kiszínezed amit szeretnél hogy színes legyen. Remélem érthetően fogalmaztam... :) 15/F
2009. júl. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
sok módszer van. a többiek előttem már közölték a legegyszerűbbeket. kijelölöd a ruhákat meg amit feketén akarsz. Azután ctrl shift I gombot megnyomod. ezáltal a kijelölés megfordul, tehát minden más ki lesz jelölve, kivéve azok amiket előzőleg kijelöltél. ezután adjusments/Desaturate. És minden beszürkül kivéve azok amiket kijelöltél. Ezt a képet fel dobhatja ha élénkítesz a megmarad színeken.
2009. júl. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!