Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan indítsam el a Zoo...

Hogyan indítsam el a Zoo Tycoon 2-t?

Figyelt kérdés
Segítséget szeretnék kérni a Zoo tycoon 2 installálásában! www.beload.hu-ról töltöttem le a játékot és azt irta h képfájl szóval h daemon toolsal vagy alcohol 120% szükséges v esetleg más képfájl olvasó. Azt is irta h Iso fájl lesz pedig azt irja ki ott ahova letöltöttem h Bin file(bocs ha hülyeségeket beszélek tényleg nem értek hozzá:( )), szóval nekem van daemon toolsom ugye azt megnyitottam-virtuális cd rom-kép csatlakoztatása-és kiválasztottam a zoo tycoon 2 mappát de nem vt benne semmi, szóval nem nagyon étem! aztán letöltöttem az alcohol 120% ot de azt meg nem tudom használni, mintha kínaiul lenne...valaki tudna nekem segíteni???előre is köszi:)
2009. júl. 27. 14:32
 1/1 anonim ***** válasza:

próbáld ki a MagicISO-t.

[link]

2009. júl. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!