Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik az az android alkalmazá...

Melyik az az android alkalmazás amivel lehet telefonálni ha wifi és nem kártyáról szedi a pénzt?

Figyelt kérdés
Egyszer hallottam egyik ismerősömtől, hogy úgy szokott hívni hogy van wifi-re rámegy aztán neten keresztül. Mondta nekem hogy ez valami android alkalmazás és ennek a nevére lennék kiváncsi. (Sony Ericsson neo V-m van ahoz is jó?)
2012. aug. 30. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
skype
2012. aug. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ. de nekem olyan program kell amivel ugyanolyan telefonos kapcsolatot lehet létesíteni mint hálozatos hívás közt. De ennél az egyik hálozaton van a másik wifiről
2012. aug. 30. 12:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen ingyenes alkalmazás nem létezik. Legalábbis én még nem találtam rá, pedig keresem gőzerővel.
2012. aug. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

Viber


Ha van WIFI és a másik személynek is megvan az alkalmazás...

2012. aug. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Igen, a Viber. De ahhoz mindkét félnek netkapcsolatban kell lennie, okosteló szükséges hozzá, illetve, hogy ő is Viber tag legyen. Ha mindkét félnek van WiFije akkor ingyenes, bár úgy hallottam, hogy 3G-n se csinál nagy adatforgalmat.
2012. aug. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!