Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Wow MoP probléma, most mi...

Wow MoP probléma, most mi lesz? (lent)

Figyelt kérdés

WoWban ma elindítottam a launchert, és nem figyeltem és rákattintom valamire, és elkezdte leszedni az 5.0.4es patchet, ami ugye a MoP. És már ha rámegyek a playre, akkor egyből a pandarenes háttér jön be, stb...bár játszani nem tudok, mert ma 3ig ugye nincsenek eus realmok... De az accountomra nem rendeltem meg a pandát, csak catáig van megvéve, akkor most nem tudok catázni majd mert felpatcheltem 5.0.4re? Vagy mi lesz? pls help!!!

Előre is köszi!



2012. aug. 29. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
depatchelni kell! vagy vedd meg a pandát! megéri hidd el! ;) nem csak a pandák miatt! druid pl szuperlett, meg minden! és az új helyek marha szépek :O én megvettem! :D
2012. aug. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tuti megfogom, csak sajna nem most mèg, mer elment a cash :S De iszonyúan vàrom már :D na akkor depatchelek, ès marad a cata egy kicsit mèg :D
2012. aug. 29. 14:23
 3/5 A kérdező kommentje:
Jééé most beléptem, és rendesen tudok játszani, csak annyiban más, hogy nem elérhető a panda nekem. Szóval ott van, csak kiírja, hogy fel kell upgradelnem...
2012. aug. 29. 14:30
 4/5 Csiß ***** válasza:
Relax.Ez csak prepatch.Ez még nem a kieg :)
2012. aug. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen màr ràjöttem :D De màr nagyon vàrom a pandákat, föleg most, hogy megtudtam venni a kiegèszítöt :D
2012. aug. 30. 21:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!