Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Microsoft Word magyar linket...

Microsoft Word magyar linket tudtok küldeni le szeretném tölteni? :DD HELP

Figyelt kérdés
Nekem van egy DEll laptopom amin windows 7 van amin ugyan van word csak nem használhatom ... termék kulcsot kér így hát arra gondoltam hogy ha lenne olyan kedves ember és küldene linket akkor le tölteném .előre is nagyon köszönöm :DD <333

2012. aug. 27. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Vedd meg, nem ingyenes.
2012. aug. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor valószínűleg az lesz ...://
2012. aug. 27. 18:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Amúgy asszem van valami Open Office ami ingyenes, vagy csak a próbaverzió? vagy nem t'om :P :S :D De amúgy az nem olyan jó mint a sima Word :S
2012. aug. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valakinek a gépén az volt, és több oldal lett nyomtatásban, mint ahogy én a simában beállítottam:S :D
2012. aug. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
más valaki ?? openoffice ??
2012. aug. 27. 18:16
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ingyenes alternatíva: [link]
2012. aug. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólóhoz: LibreOffice. Ingyenes és mindent tud, amire egy otthoni felhasználónak szüksége lehet. Írja és olvassa a word fájlokat.

Otthonra teljességgel fölösleges a microsoft office-t megvenni, mert egyrészt pofátlanul drága, másrész úgysem használod ki azokat a szolgáltatásait (pl. hálózatos közös munka), amik nincsenek benne a LibreOffice-ban.

2012. aug. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
...koszi mindenki.:)) <3<3
2012. aug. 28. 02:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!