Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows 7 viszi ugyanazokat...

A Windows 7 viszi ugyanazokat a programokat, játékokat mint az XP?

Figyelt kérdés
2009. júl. 26. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Elvileg igen. Persze akadhat pár kivétel.
2009. júl. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Nekem már fél éve Windows 7 (prebeta, beta, RC, RTM) van a gépemen.

Azt tapasztaltam, hogy a programok 99%-a tökéletesen működik az új oprendszeren is. Mivel még nem adták ki hivatalosan a végleges verziót előfordulhatnak hibák (bár a gyakorlatban ez igen ritka).

Ez persze függ a használt programoktól és a géped hardware elemeitől is.

(notebookomra kb 20 perc alatt feltelepült az egész rendszer, viszont volt egy asztali PC ahova másfél óráig szenvedtem mire feltettem és akkor sem úgy működött mint a notebookomon)

2009. júl. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen; a hardware igény biztosan megvan :)
2009. júl. 26. 10:59
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

én mondjuk találtam olyat, ami nem ment.

A webcamomra csak xp driver van, az nem megy a win7-en, de a photoshop cs2-t sem tudtam feltelepíteni!

2009. júl. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
webcamot próbáljátok eszközkezelőből. Nekem az RC van most fent május óta, tökéletesen megy. Imádom :D
2009. júl. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A játékok, amiket eddig próbáltam, tökéletesen mentek. Nálam a Photoshop CS3 is elindult gond nélkül.
2009. júl. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ki beszél itt cs3-ról?

én a cs2-t írtam, és nem mind2, mivel a kettő között kezelőfelületben elég nagy eltérés van!

2009. júl. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!