Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Commandos 1 ha túl gyorsan...

Commandos 1 ha túl gyorsan fut a gépemen mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

2 éves a laptopom. Letöltöttem nosztalgiából a "Commandos - Behind Enemy Lines"-t (1.rész), de olyan gyorsan fut a játék, hogy az már emberileg követhetetlen. Tudok ilyenkor tenni valamit? Vagy a mai gépekkel egyszerűen kinőttük ezt a játékot és sose tudom majd újra elővenni? :(

Előre is köszönöm a segítséget. Feri.


2009. júl. 25. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Létezik egy DOSbox nevű program, ez egy DOS emulátor. A régi dosos játékok itt rendesen futnak.


[link]

2009. júl. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez jól hangzik, és hallottam is róla. Ha DOS-os játék volna, akkor ki is próbálnám ezt a megoldást, de ez már 1998-as cucc. Nekünk már nem is volt akkor DOS a gépen...

Vagy ez a módszer ettől függetlenül működne?

2009. júl. 25. 12:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg lekapcsolni az egyik magot, vagy ha tudod hogy kell, az FPS-t lockolni.
2009. júl. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az egyik magot? Dual Core processzorom van, de még sose hallottam róla, hogy a felét ki lehet kapcsolni. És mi az az FPS-lock? Erről is most hallok először. Ezeket hogy kell csinálni? :)

A segítséget előre is köszönöm. Bölcsész vagyok.

2009. júl. 25. 18:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Latos e leirtad hogy bolcsesz vagy es lese bagoznak a polgarok.probald ki a speed gear programot nemis kell amugy probalgatni mert mukodik.

probald meg nagyon jo vedd le majd egy kicsit a proceszort vele 1,2 szamra peldaul ha meglatod a programot .

Amugy mi az hogy bolcsesz vagy?

nehogy megteveszen ha papos dologgal meg kantorral vagy valami hasonlo meg tavol vagy a bolcsessegtol.

mint a legkozelebbi csillag a foldhoz

a bolcs embeerek USA ba vannak olegen az agysebeszek a meg a naza emberek meg a Virginiaba a tudosok nem beszelve a kemikusokrol.

No akor irjal majd hogy mi van.

Ja es ne sziiidd meg magad.

De miert ezzel a csuhas dologgal utod el az idod.?

2013. dec. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindannyian rosszul tudjátok. Mikor fut a játék , Alt/Tab-al leteszed tálcára , megnyitod a feladatkezelőt,fenti füleknél kiválasztod a részletek" fület , ott a listában kikeresed a már futó Commandos exet. Jobb klikk rá , és Affanitás beállítása !! A felbukkanó ablakban láthatod , mennyi processzor mag működik.Kiveszed a pipákat előlük, és csak egyet pipálsz ki , így a játék 1 magot fog használni !! Nagyon gyors prociknál ez sem segít. :D Pl. a Rysen 7 2700-as procimnál tök mindegy volt , futott mint a félőrült. XD
2019. márc. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!