Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen jó kodek packot tudtok...

Milyen jó kodek packot tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Azelőtt Ace Mega Codecs Packot használtam, de már régóta nem frissült, amúgy tökéletesen meg voltam vele elégedve, addig a Skype-pal is tudtam videobeszélgetni lassú net-tel.

Most nem használok semmit, lejátszók vannak amik lejátszanak mindent, de a Skype nem küldi a videót, (vagy ha küldi is túl nagy felbontásban?! A partnernek csak töltődik, de nem érkezik meg!) Van ennek valami köze egymáshoz?

Az Ace Megát nem akarom, ha lehet mégegyszer, mert ütközik a Quicktime playerrel. Vagy esetleg kiszűrve azt meg merjem kísérelni visszarakni?

A K-lite-tal kísérleteztem már eredménytelenül.

Vannak tapasztalatok?


2009. júl. 25. 12:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Én mindig Ace mega codecs packot használtam,használok és XP Codec packot.. Nekem ezek nagyon is jók és bőven elég.És Quicktime is megy..Nah szal nekem semmi gondom vele,velük!
2009. júl. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Klite-ot használok. Eddig nem volt olyan amit nem játszott volna le a media player classic programmja
2009. júl. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!