Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lenne egy olyan kérdésem hogy...

Lenne egy olyan kérdésem hogy miért nem hallom azokat a hangokat amiket az alap rendszer hangok helyére állítottam be?

Figyelt kérdés
A Crysis 2-ből kivágtam hangokat és azokat szeretném beállítani és .wav formátumban is vannak de amikor rámegyek hogy Teszt akkor semmit sem lehet hallani. El is mentettem meg alkalmaztam is de semmi. A törlés hangjára is állítottam be egy másik hangot és amikor törlök ugyanúgy semmi nem hallatszik. Ha számít valamit: Windows 7-et használok. Előre is köszönöm a válaszokat :D.

2012. aug. 22. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom azóta a fájlokat áthelyezted máshova, vagy maga a hanganyag rossz.
2012. aug. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát egyszer áthelyeztem de akkor visszaállítottam ugyan azokat és kijelölte sárgán azt a kis hangszórót tehát gondolom azt jelezte hogy meg lett változtatva... és mit értesz azon hogy a hanganayag rossz? a formátum? vagy mire gondolsz hogy rossz? mert átírtam mp3-ról wav-ra és működik is tehát megnyitja de viszont nem hallani a hangot mármint akkor nem hallani amikor tesztelni próbálom amúgy ha külön megnyitom akkor lehet. előre is köszi :D
2012. aug. 22. 20:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Átírás alatt most mit értesz?


minta.mp3 fájl nevét átírtad minta.waw-ra


vagy


programmal konvertáltad?

2012. aug. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát egy programmal kivágtam (Audacity) és mp3-ba mentettem aztán akkor akartam beállítani és jelezte hogy csak wav kiterjesztést fogad el akkor beállítottam hogy át tudjam írni wav-ra aztán beállítottam a rendszerhang helyére, de nem működött... aztán átkonvertáltam úgy hogy alapból wav tehát nem én írom át de most sem működik... a válaszod előre is köszönöm
2012. aug. 23. 10:39
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia mostmár megoldottam a problémát de azért köszi :D
2012. aug. 23. 10:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!